Yorum bırakın

Evden Eve Nakliye

Mersin’da evden eve nakliyat ve iş yeri taşımacılığı dair çalışma gösteren firmamız, nakliye pazarında yıllardır kazandığı deneyim ve bu aşama süresince gösterdiği epeyce başarılı çalışmalarıyla edindiği alıcı memnuniyeti ile Türkiye’nin bütün illerine evden eve taşımacılık hizmetleri vermektedir.

Taşınma sürecinin insanlarda sebep olduğu stresli ve sıkıntılı gözüken çağın şuurunda meydana gelen Mersin nakliyat firmamız, taşıma öncesi aldığı tedbirler ve tasarılı koordinasyonu ile epeyce kolay tamamlanan tek ev taşıma hizmeti sunmaktan memnuniyet duymaktadır.

Taşıma işlemlerine başlamadan önce bütün eşyalar cinsine göre gruplara terk ederek düzgün ve kalifiye tek ambalajlama çalışması yapılır. Evden eve nakliyat işlemlerine başlamadan önce taşınacak eşyaların en güzel biçimde emniyetini almak önce yaptığımız çalışmadır. Sökülmesi gerekli olan kocaman eşyalar, dair profesyonel kadromuz aracılığıyla demonte edilir ve gerekiyorsa parçaların numaralandırılması inşa edilerek hasar görmeyecek biçimde ambalajlaması yapılır ve yepyeni adresinizde tek daha montajı yapılır. Evden eve nakliye ve büro taşımacılığında kullandığımız araçlarımız, ev ve büro eşyalarını en emniyetli biçimde taşımaya karşı tasarlanmış kapalı sert kasalı kamyonlardır. Nakliyat araçlarımızda her süre gerekebilecek her çeşitli ambalaj ve marangozluk malzemesini bulundururuz.

Taşınma işlerinizi daha kısa zamanda ve kolay tek biçimde bitirmek amacıyla asansörlü nakliyat hizmetimiz de yer almaktadır . Mersin evden eve nakliyat ya da kentler arası asansörlü nakliyat hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak amacıyla firmamız ile bağlantı kurabilirsiniz. Sizleri de nakliye hizmetlerimizden hoşnut referanslarımız aralarında rastlamak isteriz.
Ev taşımacılığı pazarında senelerin vermiş olduğu deneyim ve tecrübelere dayanarak senelerin vermiş olduğu taşımacılık denemeleri ile size hizmet vermekteyiz. Bütün nakliyat ihtiyaçlarınızda yanı başınızda meydana gelen Mersin evden eve nakliyat ev taşıma piyasasının önder markası konuma gelmiştir. Ev taşımacılığı esnasında oluşabilecek sıkıntıları eskiden saptama ederek gerekli olan teknolojik ekipmanları faydalanarak hasarsız, mükemmel taşımacılığı garantisini vermekteyiz. Asansörlü evden eve nakliyat hizmetlerimiz ve nihai model kapalı sert kasa nakliye araçlarımız ile size hizmet vermekteyiz.

Mersin’de ev taşıma hizmeti almak istiyorsanız Mersin Nakliyat tam aradığınız firmalar içerisindedir . Siz kımetli müşterimiz eviniz içinde hiçbir eşyaya dokunmadan, ambalaj yapmadan, taşımacılık şirketimiz eviniz içerisinde yer alan bütün eşyaları paketler ve yepyeni adresinize meselesiz tek biçimde ulaştırır. Ev taşıma hizmetlerimiz il içi, kentler arası bütün alacağınız lojistik hizmetlerinde sigorta kapsamı dahilinde eşya taşımacılığı yapmaktayız. Ev eşya taşıma hizmeti sorumluluk ve tertip gerektiren tek hizmet alanı olduğundan dolayı deneyimli ev taşıma firmaları arayan bireylerin firmaları daha eskiden tek sürü iyi seviyede araştırması gerekmektedir.

Taşımacılık firmamız Türkiye’nin bütün bölgelerine il içi, kentler arası nakliyat hizmeti sağlamaktadır. Eşyanın büyüklüğü, kilosu , ölçüsü her halükarda her çeşitli ev eşyası, parça eşyalar, büro eşyaları vb. taşınmaları uyumlu hesaplı maliyetler ile alabileceğiniz Mersin’nın en kalifiye nakliyat firmaları içerisindedir . Taşınmaya hüküm verdiğinizde dilediğiniz her süre nihai model kapalı sert kasa nakliye araçlarımız ve kapsamında profesyonel niteliğini taşıyan personellerimiz ile eşyalarınızı taşıyabilmek amacıyla hazırız.

Neden Mersin Evden Eve Nakliyat

Ücretsiz Ekspertiz: İlk olarak taşınacak eşyaların miktarını belirler uyumlu ambalaj malzemelerinin belirlenmesini sağlarız. Müşterimiz ile protokol sağlanır ise mukavele ve sigorta kapsamında eşyalarınız taşınır.

Ambalajlama Paketleme: Bütün eşyalar özenli olarak paketlenir. Paketlenen eşyalar her tek eşya parçasına uyumlu meydana gelen ambalaj malzemeleri faydalanılarak paketlenmesi yapılır. Yer kumaş vb. eşyalar havalı naylonlar faydalanılarak ambalajlanır. Kırılacak eşyalar kraft kağıtlara sarıldıktan daha sonra köpüklü karton koliler içerisine konularak sarılır. Ev içinde yere basan bütün eşyaların ambalajı özenli tek biçimde yapıldıktan daha sonra taşınmaya hazırlıklı duruma getirilir.

Asansörlü Nakliyat: Yüksek katlarda oturan müşterilerimiz amacıyla en uyumlu meydana gelen taşıma biçimi asansörlü evden eve nakliyat sistemidir. Zira yüksek taşınan eşyalar bina içinde sağa sola çarpma ihtimali yüksek olacağından dolayı eşyalarınız kayıp görecektir. Asansör sistemini evinizin balkon bölümüne ya da salon bölümüne kurularak aşağıda yer alan öbür aracımıza eşyalarınız çabuk ve emniyetli tek biçimde yüklenir.

Araca Eşyaların Yüklenmesi: Bütün eşyalar özenli olarak aracımıza istiflendikten daha sonra eşyaların yepyeni adresine götürülmesi üst kısmına yola çıkar.

Yeni Evinizde Kurulum Aşaması: Evvelki evinizde demonte gören eşyalar yepyeni adresine geldikten daha sonra firmamız içerisinde vazife alan uzman marangozlar aracılığıyla her tek eşya özenli olarak montajı yapılır. Montaj mertebesi tamamladıktan daha sonra müşterimizin isteğine göre istenilen yerlere yerleştirilir.

Müşteri Memnuniyeti: Eşyalarınız mükemmel olarak yepyeni adresine teslim edilir.

Evden eve nakliyat ve sunmuş olduğumuz öbür hizmet alanlarımız ile ilgili ayrıntılı bilgi almak amacıyla müessesesel web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Öbür epeyce başarılı olduğumuz tekstil taşıma ve sağlık kurumu nakliye hizmetlerimiz ile ilgili alıcı temsilcimizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kaynak: http://www.mersinevdenevenakliyat.com.tr

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: