Yorum bırakın

Mersin Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Mersin nakliye taşıma hizmeti epeyce kolay değil ve zahmetlidir nakliye dair profesyonel kadro ve ekip bulmak kolay değil oldugundan dolayi nakliye ve taşımacılık yapan korsanların çoğalmasına neden olmuştur  minik kocaman otomobiller  taşımacılıgı yapan iyi firmalar aralarında yer almak epeyce kolay değil ve geniş ve titizlikçe çalışması gerekir büro taşıma hizmetlerini iyi biçimde yapan müessesesel yapılış şekline yönelik kımetli müşterlermize en güzel ve kalifiye hizmet sunan 7/24 saat alıcı destekli verici firmamız  size daha iyi hizmert sunmak amaçlı  epeyce   alıcı memnunyet odaklı hizmet çıkarmaya devam ediyoruz

hizmetinde siz elit müşterilerimize en kalifiye, en emin ve en çabuk hizmeti sunabilmek amaçlı kendini günlük yenileyen Mersin firmamız bu konuyla alakalı yaptığı her epeyce başarılı işte pekçok kurum,tesis ve şahısları kendine hayran bırakmıştır.

Mersin gerçek yol tarifi emin hizmet sloganıyla yola cıktığımız 1968 senesinden beri Ambalajlanan eşyalarınız gereken büyüklükteki kutulara yerleştirilerek araçlarımıza dikkatlice yerleştirilir. sonrada veremediğimiz hizmetler ise;elektirik bağlantılarınız; şofben kombi klima söküp takmak;Kornişlerin takılması ve duvardan duvara halılarınızın kesilip uydurulması.

Bu konuda hassasiyetimizi altını çiziyoruz ve siz kımetli müşterilerimizin beklentilerini ve gereksinimlerini izleyerek bütünsel analiz eder üretmeye odaklanmış bir şirket olarak şahısların iş yaşamı ve özel hayatına kolaylaştırıcı ve zenginleştirici katkıda var olmayı hedefliyoruz

Ücretsiz Ekspertiz

Evden eve taşınma işlemlerimiz;siz bizimle bağlantıya geçtikten daha sonra size daha iyi hizmet verebilmek amaçlı eksperi hizmeti sunmaktayız. Görevli ve işinde ehil personelimiz taşınacak eşyaların listesini oluşturmaktadır.

Taşınacak evin,eşya yoğunluğu,eşyaların ebatı ve hassasiyeti her her halükarda size konforlu taşıma hizmeti sunuyoruz. Biz en güzel bildiğimiz işi inşa ediyor ve işimizi her geçtiğimiz gün hepten iyiye götürebilmek amaçlı çalışmalarımıza ara vermiyoruz. Evden eve nakliye işinizi dert etmeyin biz sizin yerinize çözüm üretiriz.

Mersin Evden eve nakliyat hizmeti almak istiyen alıcılar ev taşıma uygun ücrete % 20 indirim yapmış bulunmaktayız..

Taşınacak eşyalarınızın kaybolma benzeri olumsuzluklarla karşılaşmasını önler hem bir de listeye ilişkili olarak taşınacak eşyalara özel ambalaj seçimi yapılabilme imkanı sağlanmış olabilir. Bu işlemden daha sonra eşyalarınız sigortalanır zira bizde en az sizin civarı eşyanızın kıymetini biliyoruz. Beyaz eşyalarınız,buyuk eşyalarınız(baza,yer kulübü,sehpa vs) havalı naylonlara sarılarak paketlenir. Camlı eşyalarınız,fotoğraf çerçeveleriniz battaniyeler ile sarılıp sarsılmayacak biçimde paketlenir. Demonte edilen mobilyalarınız;taşınan mekanda bir daha uygun yerlere montesi sağlanır.

Ev taşima da komisyonculara Dikkat!

Komisyon ile alıcı alıp satan kişi kurum ve kuruluşlara uyarı etmenizi istememizin nedeni siz saygı duyulan müşterilerimizin yararınadır.Bir çok nakliye firması var ama taşima teminatı olmayan kişi kurum ve kuruluşlar ise epeyce pek. Rastgele bir sıkıntı ile karşılaşmamak amaçlı iyi araştırıp güvenin ve taşının. Tersi takdirde parasal ve içsel kaybınız pek olacaktır. Itimat tertip ve öz bilgi olmazsa olmazlarınızdan olsun…

Taşınacak evin,eşya yoğunluğu,eşyaların ebatı ve hassasiyeti her her halükarda size konforlu taşıma hizmeti sunuyoruz. Biz en güzel bildiğimiz işi yapıyoruz ve işimizi her geçtiğimiz gün hepten iyiye götürebilmek amaçlı çalışmalarımıza ara vermiyoruz. Evden eve nakliye işinizi dert etmeyin biz sizin yerinize çözüm üretiriz. Bizimle bağlantıya geçin ve seçgin müşterilerimiz ve referanslarımız aralarında yer alın.

Ofis ekipmanlarınız değerlidir ölçüt bilip taşıyoruz. Ofisinizi taşımak amaçlı taşınma işleminizi siznle tasarılıyor ve bu tasarıya sadık kalarak taşınma işleminizi gerçekleştiriyoruz. Biz,eşyalarınızın türüne yönelik uygun ambalaj malzemesi kullanıyor ve araçlarımıza yerleşimi anında fazlasıyla hassaslık gösteriyoruz. Taşınma sürecini en üye indirerek bir an öncesinde yepyeni iş hayatınıza başlamanızı sağlıyoruz. Bizim ile çalışınca planlamadan, ambalajlamaya, kurulum mertebesine civarı farkımızı daha iyi anlayacaksınız.

Kaynak: http://www.mersinevdenevenakliyat.com.tr

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: